اینورتر شارژر 3KW و 24V سری MPPT تمام سینوسی مدل UP3000-M3322 برند EPEVER
  • محصول اورجینال این محصول اصل می باشد.
قیمت نهایی:
تومان 45,000,000
🔋 مشخصات فنی
ویژگی مقدار
مدل UP3000-M3322
ولتاژ ورودی باتری 24VDC
توان ورودی پنل خورشیدی 780W
جریان شارژ کنترلر MPPT 30A
ولتاژ مدار باز پنل 100V
توان خروجی دائم 2400W
توان خروجی در 15 دقیقه اول 3000W
توان لحظه‌ای (Surge) 6000W
نوع موج خروجی Pure Sine Wave
راندمان تبدیل تا 98%
راندمان ردیابی MPPT تا 99.5%