🔋 مشخصات فنی:
| ویژگی | مقدار |
|---|---|
| ولتاژ نامی باتری | 48VDC (رنج 43.2~64V) |
| توان خروجی دائم | 2400W |
| توان خروجی 15 دقیقه | 3000W |
| توان سرج | 6000W |
| توان پنل قابل اتصال | 3000W |
| بیشینه جریان شارژ پنل | 60A |
| ولتاژ مدار باز پنل | 138~150V |
| تکنولوژی کنترلر | MPPT |
| موج خروجی | Pure Sine Wave |
| اعوجاج THD | ≤3% |
| فرکانس خروجی | 50/60 ±0.1 Hz |
| راندمان | 95% |
| جریان شارژ برق شهر | 10A |
| ولتاژ ورودی برق شهر | 160~280VAC (قابل برنامهریزی 170~270VAC) |
| دمای کارکرد | 0~50°C |
| نمایشگر | دیجیتال LCD |
| پورت COM / RS485 | دارد |
| وزن | 14.7kg |
| ابعاد | 518×310×168mm |
| درجه حفاظت | IP30 |
🌞 ویژگیهای کلیدی:
تکنولوژی MPPT پیشرفته با راندمان ردیابی 99.5%