از دیگر ویژگیها میتوان به:
خروجی موج سینوسی کامل برای تجهیزات حساس
سه مرحله شارژ هوشمند باتری (Bulk, Boost/Equalize, Float)
پشتیبانی از باتریهای Sealed، Flooded و Gel
نمایشگر LCD، پورت COM و سنسور دما برای کنترل آسان سیستم
محافظت کامل الکترونیکی شامل اتصال کوتاه، بار اضافه، جریان معکوس و شارژ بیش از حد
راندمان بالا تا 95٪ و توان 15 دقیقهای بالاتر از توان مستمر برای کارهای لحظهای
اشاره کرد.
|---|---|
| مدل سانورتر | UP5000-M8342 |
| ولتاژ نامی سیستم | 48VDC Auto |
| توان خروجی مستمر | 4000W |
| توان خروجی 15 دقیقه | 5000W |
| توان سرج | 10000W |
| بیشینه جریان شارژ پنل | 80A |
| بیشینه ولتاژ مدار باز پنل | 200V |
| رنج ولتاژ MPPT پنل | 200V |
| ولتاژ باتری | 48VDC |
| تکنولوژی شارژر | MPPT |
| موج خروجی | Pure Sine Wave |
| فرکانس خروجی | 50/60Hz ±0.1 |
| راندمان | ≤95% |
| مدت سوییچ | 0~20ms |
| ابعاد | 614 × 315 × 178 mm |