🛠️ مشخصات فنی:
| ویژگی | مقدار |
|---|---|
| مدل سانورتر | NKS5500-48L |
| توان مستمر اینورتر | 5500 وات |
| توان لحظهای اینورتر | 11,000 وات |
| جریان شارژ پنل خورشیدی | 100A |
| ولتاژ مدار باز پنل خورشیدی | 500V |
| رنج ولتاژ MPPT پنل | 60~500V |
| ولتاژ ورودی باتری | 48VDC |
| ولتاژ Float | 54V |
| تکنولوژی شارژر | MPPT |
| موج خروجی | Pure Sine Wave |
| راندمان خروجی | 96% (نامی) / 93% (بیشینه) |
| ورودی برق شهر | ندارد |
| مدت سوییچ | 10ms (کامپیوتر)، 20ms (لوازم خانگی) |
| دمای کارکرد | -10 تا +50 °C |