🔋 مشخصات فنی و عملکرد:
| ویژگی | مقدار |
|---|---|
| ولتاژ سیستم | 24V DC |
| توان خروجی دائم | 2400W |
| توان لحظهای (15 دقیقه) | 3000W |
| توان سرج | 6000W |
| توان قابلتحمل پنل | 1500W |
| جریان کنترلر | 60A |
| ولتاژ مدار باز پنل | 150V |
| راندمان تبدیل | 98% |
| راندمان ردیابی MPPT | بیش از 99.4% |
| ابعاد | 518 × 310 × 168 mm |