از دیگر ویژگیها میتوان به:
خروجی موج سینوسی کامل برای تجهیزات حساس
سه مرحله شارژ هوشمند باتری (Bulk, Boost/Equalize, Float)
محافظت کامل الکترونیکی شامل اتصال کوتاه، بار اضافه، جریان معکوس و شارژ بیش از حد
راندمان بالای سیستم تا 95٪
اشاره کرد.
|---|---|
| مدل سانورتر | UP5000-M6342 |
| ولتاژ نامی سیستم | 48VDC Auto |
| توان خروجی مستمر | 4000W |
| توان خروجی 15 دقیقه | 5000W |
| توان سرج | 10000W |
| توان پنل قابل اتصال | 3000W |
| بیشینه جریان شارژ پنل | 60A |
| بیشینه ولتاژ مدار باز پنل | 150V |
| رنج ولتاژ MPPT پنل | 150V |
| ولتاژ باتری | 48VDC |
| تکنولوژی شارژر | MPPT |
| موج خروجی | Pure Sine Wave |
| فرکانس خروجی | 50/60Hz ±0.1 |
| راندمان | ≤95% |
| مدت سوییچ | 0~20ms |
| ابعاد | 614 × 315 × 178 mm |