🔋 مشخصات فنی و عملکرد:
| ویژگی | مقدار |
|---|---|
| مدل سانورتر | UP3000-HM5042 |
| ولتاژ باتری | 48VDC (رنج 43.2~64VDC) |
| توان خروجی دائم | 3000W |
| توان خروجی لحظهای | 6000W |
| توان قابلتحمل پنل | 4000W |
| جریان کنترلر | 50A |
| ولتاژ مدار باز پنل | 395V (25℃) / 450V (حداقل دما) |
| رنج ولتاژ MPPT | 80~350V |
| موج خروجی | Pure Sine Wave |
| درصد اعوجاج THD | ≤3% |
| فرکانس خروجی | 50/60±0.2% |
| راندمان خروجی | 92% (نامی)، 90% بیشینه |
| جریان شارژ برق شهر | 40A |
| ولتاژ ورودی برق شهر | 176~264VAC (قابل برنامهریزی 90~280VAC) |
| دمای کارکرد | -20 تا +50℃ |
| نمایشگر | دیجیتال |
| اتصال به WIFI | دارد |
| وزن | 18kg |
| ابعاد | 607.5×381.6×149mm |