ویژگیهای کلیدی:
موج خروجی سینوسی کامل برای تجهیزات حساس
کنترلر MPPT با بیشینه جریان 100 آمپر
نمایشگر دیجیتال برای کنترل و مانیتورینگ آسان
اتصال WIFI و امکان تنظیم هشدارها از طریق نرمافزار
|---|---|
| مدل سانورتر | UP5000-M10342 |
| توان خروجی مستمر | 4000W |
| توان خروجی لحظهای | 10000W |
| توان پنل قابل اتصال | 5000W |
| بیشینه جریان شارژ پنل | 100A |
| بیشینه ولتاژ مدار باز پنل | 180V (25℃), 200V (دمای حداقل) |
| ولتاژ ورودی باتری | 48VDC |
| رنج ولتاژ باتری | 43.2~64VDC |
| تکنولوژی شارژر | MPPT |
| موج خروجی | Pure Sine Wave |
| درصد اعوجاج THD | ≤3% |
| فرکانس خروجی | 50/60Hz ±0.2 |
| ولتاژ خروجی | 220/230VAC |
| بیشترین راندمان خروجی | 95% |
| ولتاژ ورودی برق شهر | 160~280VAC |
| بیشینه جریان شارژ برق شهر | 30A |
| مدت سوییچ | 0~20ms |
| جریان بدون Load | ≤0.8A |
| دمای کارکرد | -20 ~ 50°C |
| نمایشگر | دیجیتال |
| اتصال WIFI | ✅ |
| قابلیت پارالل | ❌ |
| قابلیت کار بدون باتری | ❌ |
| سازگار با باتری لیتیوم | ❌ |
| وزن | 17.8kg |
| ابعاد | 614 × 315 × 178 mm |