سانورتر 5.5KW برند CARSPA مدل NKS5500-48L
  • محصول اورجینال این محصول اصل می باشد.
قیمت نهایی:
تومان 54,000,000
🛠️ مشخصات فنی:
ویژگی مقدار
مدل سانورتر NKS5500-48L
توان مستمر اینورتر 5500 وات
جریان شارژ پنل خورشیدی 100A
ولتاژ مدار باز پنل خورشیدی 500V
رنج ولتاژ MPPT پنل 60~500V
ولتاژ ورودی باتری 48VDC
ولتاژ Float 54V
تکنولوژی شارژر MPPT
موج خروجی Pure Sine Wave
راندمان خروجی 96% (نامی) / 93% (بیشینه)
ورودی برق شهر ندارد
مدت سوییچ 10ms (کامپیوتر)، 20ms (لوازم خانگی)
دمای کارکرد -10 تا +50 °C