🔋 مشخصات فنی
| ویژگی | مقدار |
|---|---|
| مدل | UP3000-M3322 |
| ولتاژ ورودی باتری | 24VDC |
| توان ورودی پنل خورشیدی | 780W |
| جریان شارژ کنترلر MPPT | 30A |
| ولتاژ مدار باز پنل | 100V |
| توان خروجی دائم | 2400W |
| توان خروجی در 15 دقیقه اول | 3000W |
| توان لحظهای (Surge) | 6000W |
| نوع موج خروجی | Pure Sine Wave |
| راندمان تبدیل | تا 98% |
| راندمان ردیابی MPPT | تا 99.5% |