اینورتر شارژر 5KW و 48V سری MPPT تمام سینوسی مدل UP5000-M6342 برند EPEVER
  • محصول اورجینال این محصول اصل می باشد.
قیمت نهایی:
تومان 69,000,000
از دیگر ویژگی‌ها می‌توان به:
  • خروجی موج سینوسی کامل برای تجهیزات حساس
  • سه مرحله شارژ هوشمند باتری (Bulk, Boost/Equalize, Float)
  • محافظت کامل الکترونیکی شامل اتصال کوتاه، بار اضافه، جریان معکوس و شارژ بیش از حد
  • راندمان بالای سیستم تا 95٪
اشاره کرد.
📊 مشخصات فنی سانورتر
مشخصه مقدار
مدل سانورتر UP5000-M6342
ولتاژ نامی سیستم 48VDC Auto
توان خروجی مستمر 4000W
توان خروجی 15 دقیقه 5000W
توان سرج 10000W
توان پنل قابل اتصال 3000W
بیشینه جریان شارژ پنل 60A
بیشینه ولتاژ مدار باز پنل 150V
رنج ولتاژ MPPT پنل 150V
ولتاژ باتری 48VDC
تکنولوژی شارژر MPPT
موج خروجی Pure Sine Wave
فرکانس خروجی 50/60Hz ±0.1
راندمان ≤95%
مدت سوییچ 0~20ms
ابعاد 614 × 315 × 178 mm